Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de elaborare plan de marketing
- Număr anunț
- DA22931446
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
- Cod CPV
- 79413000-2 · Servicii de consultanta in gestiune marketing (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.428,10 RON
- Valoare atribuită
- 21.400 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2019 15:57
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 07:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.400 RON
din 21.428,10 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 28,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.