Număr anunț
DA22867505
Autoritate contractantă
Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI RO16376681)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare finală
135.000 RON
Data publicării
18.04.2019 13:07
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.