Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFILL CARTUSE, KHIT REPARATII, CARTUSE TONER

Număr anunț
DA22930505
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RISCA (CUI 16093812)
Furnizor / câștigător
DOCUPRINT X SRL (CUI 24785881)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.617 RON
Valoare atribuită
2.617 RON
Data publicării
02.05.2019 14:42
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.617 RON

din 2.617 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.