Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie fructe si legume

Număr anunț
DA22933073
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Radauti (CUI 17474351)
Furnizor / câștigător
C-AGLA-C COM SRL (CUI RO8129524)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,70 RON
Valoare atribuită
243,70 RON
Data publicării
03.05.2019 09:22
Termen limită
10.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,70 RON

din 241,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.