Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AGAR - Cetrimide Agar Base x 500 gr; AGAR - King's Medium B Base x 500 gr
- Număr anunț
- DA22933851
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 423,97 RON
- Valoare atribuită
- 423,97 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 10:03
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
423,97 RON
din 423,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro