Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scanner Epson Workforce DS-7500N, dimensiune A4, viteza scanare: 40ppm alb-negru si color, flatbed

Număr anunț
DA22932997
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30216110-0 · Scanere informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.249 RON
Valoare atribuită
5.249 RON
Data publicării
03.05.2019 09:18
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.249 RON

din 5.249 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.