Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scutec tip pampers, Scutece incontinenta pentru adulti, HOSPITAL CARE SLIP®, marimea L (Large) x36

Număr anunț
DA22938448
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.069,08 RON
Valoare atribuită
4.069,08 RON
Data publicării
03.05.2019 15:07
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.069,08 RON

din 4.069,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.