Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motorina Euro 5, luna aprilie
- Număr anunț
- DA22931316
- Autoritate contractantă
- Primaria Gura Padinii (CUI 16560233)
- Furnizor / câștigător
- DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.398,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.398,54 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 15:45
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.398,54 RON
din 3.398,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro