Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina fara plumb

Număr anunț
DA22931297
Autoritate contractantă
Primaria Gura Padinii (CUI 16560233)
Furnizor / câștigător
DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
511,35 RON
Valoare atribuită
511,35 RON
Data publicării
02.05.2019 15:43
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

511,35 RON

din 511,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.