Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat
Aleze si scutece
- Număr anunț
- DA22932453
- Autoritate contractantă
- Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.687,80 RON
- Valoare atribuită
- 10.788,80 RON 7,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 08:44
- Termen limită
- 09.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.788,80 RON
din 11.687,80 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 899 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.