Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distrugator hartie
- Număr anunț
- DA22937673
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,52 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 13:37
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.344,52 RON
din 1.344,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro