Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizarea de combustibil lichid necesar parcului auto din dotarea UAT Margineni, judetul Bacau
- Număr anunț
- DA22935134
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.692,18 RON
- Valoare atribuită
- 89.692,18 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 11:10
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89.692,18 RON
din 89.692,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro