Ofertă acceptată Cumpărare directă

EFICIENTIZARE ILUMINAT PUBLIC

Număr anunț
DA22928472
Autoritate contractantă
Comuna Manoleasa (CUI 3643906)
Furnizor / câștigător
TUDOR ELECTRIC GRUP SRL (CUI RO17886212)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.550 RON
Valoare atribuită
40.550 RON
Data publicării
02.05.2019 12:38
Termen limită
09.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.550 RON

din 40.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.