Ofertă acceptată Cumpărare directă

VITAMINA B6 ZENTIVA (SICOVIT) 50mg/2m

Număr anunț
DA22924886
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,20 RON
Valoare atribuită
225,20 RON
Data publicării
02.05.2019 09:49
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,20 RON

din 225,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.