Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED 23" HP LA2306X Full HD (1080p) 1920x1080, DVI-D, DisplayPort, USB2.0 hub, VGA, grad LUX

Număr anunț
DA22940368
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,33 RON
Valoare atribuită
319,33 RON
Data publicării
06.05.2019 08:58
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,33 RON

din 319,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.