Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER KONICA MINOLTA BIZHUB TN 114 COMPATIBIL
- Număr anunț
- DA22940916
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC IASI (CUI 17130161)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO1970588)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:25
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150 RON
din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro