Ofertă refuzată Cumpărare directă

Verdeata legaturi

Număr anunț
DA22948420
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
ACVILA SRL (CUI RO1071948)
Cod CPV
03221300-9 · Legume pentru frunze (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,20 RON
Valoare finală
147,20 RON
Data publicării
06.05.2019 13:33
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 17:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.