Ofertă acceptată
Cumpărare directă
mentenanţă şi reparaţii multifuncţională LASER A 3 -1 bucata
- Număr anunț
- DA22941039
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE BISTRITA (CUI 22920167)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI RO28124084)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560 RON
- Valoare atribuită
- 560 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:30
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
560 RON
din 560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro