Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare cherestea (dulapi) rășinoase, grosime 48-50 mm., lungime 4000 mm., calibrată la 200 mm.
- Număr anunț
- DA22939747
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- BUCURESCU GHEORGHE GEORGE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI RO20941759)
- Cod CPV
- 03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare finală
- 800 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 08:18
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.