Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitionare service si intretinere echipamente IT

Număr anunț
DA22924568
Autoritate contractantă
COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
Furnizor / câștigător
MĂGULEAN IOAN-DORU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37063946)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare finală
12.000 RON
Data publicării
02.05.2019 09:33
Data finalizării
06.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.