Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si dezinsectie

Număr anunț
DA22942665
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu (CUI 5069258)
Furnizor / câștigător
SIMLIV PROCLEAN SRL (CUI 24241375)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.018,30 RON
Valoare atribuită
6.018,30 RON
Data publicării
06.05.2019 10:31
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.018,30 RON

din 6.018,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.