Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clipuri din titan, atraumatice, sterile: Mediu Large(verde)

Număr anunț
DA22947537
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141122-1 · Cleme chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,08 RON
Valoare atribuită
371,08 RON
Data publicării
06.05.2019 13:04
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,08 RON

din 371,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.