Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere a drumurilor

Număr anunț
DA22942025
Autoritate contractantă
COMUNA PISCU (CONSILIUL LOCAL PISCU) (CUI 3127018)
Furnizor / câștigător
NOVOPROM S.R.L. (CUI RO15387275)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.413,73 RON
Valoare atribuită
100.413,73 RON
Data publicării
06.05.2019 10:08
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.413,73 RON

din 100.413,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.