Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda endotraheala cu balon Germanmed CH 3, 4 ,7

Număr anunț
DA22941254
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88 RON
Valoare atribuită
88 RON
Data publicării
06.05.2019 09:39
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88 RON

din 88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.