Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator 12V x 74Ah
- Număr anunț
- DA22938754
- Autoritate contractantă
- U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 833,32 RON
- Valoare atribuită
- 833,32 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 17:12
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
833,32 RON
din 833,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro