Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare materiale electrice

Număr anunț
DA22938749
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
Furnizor / câștigător
ELBI ELECTRIC & LIGHTING SRL (CUI RO17412685)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.263,32 RON
Valoare atribuită
1.263,90 RON
Data publicării
03.05.2019 17:07
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.263,90 RON

din 1.263,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.