Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,9% sub estimat
COTLET DEZ
- Număr anunț
- DA22946048
- Autoritate contractantă
- gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 569,50 RON
- Valoare atribuită
- 501,50 RON 11,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 12:11
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
501,50 RON
din 569,50 RON estimat
11,9%
Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.