Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cotlet

Număr anunț
DA22940882
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.3 Bistrita (CUI RO29871045)
Furnizor / câștigător
CARAIMAN SRL (CUI RO572568)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,52 RON
Valoare atribuită
366,52 RON
Data publicării
06.05.2019 09:24
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,52 RON

din 366,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.