Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
costita porc
- Număr anunț
- DA22933572
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
- Furnizor / câștigător
- ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,65 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2019 09:50
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105 RON
din 116,65 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 11,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.