Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de autorizare sudor SD BW 110, SD BW 500, SRM SW 110, SRM SW 315, SRS SS 110
- Număr anunț
- DA40757764
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- VITAL TERMO CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO9617000)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 11:35
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro