Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA22947923
Autoritate contractantă
Gradinita Veseliei - Gherla jud Cluj (CUI 17958203)
Furnizor / câștigător
SHATE COM SRL (CUI RO6588300)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.235,17 RON
Valoare atribuită
3.235,17 RON
Data publicării
06.05.2019 13:16
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.235,17 RON

din 3.235,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.