Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimente

Număr anunț
DA22946391
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
Furnizor / câștigător
GIMAR COM SRL (CUI 13919295)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.851,14 RON
Valoare atribuită
1.851,14 RON
Data publicării
06.05.2019 12:23
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.851,14 RON

din 1.851,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.