Ofertă acceptată Cumpărare directă

muschi file, paine, cascaval, apa minerala, lamai

Număr anunț
DA22944694
Autoritate contractantă
UM 01824 Campia Turzii (CUI 24411470)
Furnizor / câștigător
ACVILA SRL (CUI RO1071948)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
852,21 RON
Valoare atribuită
852,21 RON
Data publicării
06.05.2019 11:31
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

852,21 RON

din 852,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.