Ofertă acceptată Cumpărare directă

Condiment pt.ciorbe 2kg

Număr anunț
DA22937693
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE REGHIN (CUI 13421192)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI RO23067689)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
601,20 RON
Valoare atribuită
601,20 RON
Data publicării
03.05.2019 13:38
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

601,20 RON

din 601,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.