Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE GRADINA

Număr anunț
DA22948482
Autoritate contractantă
COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.423,06 RON
Valoare atribuită
2.423,06 RON
Data publicării
06.05.2019 13:35
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.423,06 RON

din 2.423,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.