Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA PERIODICA DACIA LOGAN

Număr anunț
DA22947106
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA MIHAI VITEAZUL AL JUDETULUI COVASNA (CUI 4201902)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI RO6682144)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,03 RON
Valoare atribuită
84,03 RON
Data publicării
06.05.2019 12:50
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,03 RON

din 84,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.