Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina tuns gazon Husqvarna LC 140S + transport

Număr anunț
DA22944680
Autoritate contractantă
Comuna Chibed (CUI 15653830)
Furnizor / câștigător
FOREST & GARDEN IMPORT EXPORT SRL (CUI RO17634819)
Cod CPV
16311100-9 · Masini de tuns iarba pentru peluze, parcuri si terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.257,98 RON
Valoare atribuită
1.257,98 RON
Data publicării
06.05.2019 11:31
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.257,98 RON

din 1.257,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.