Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tractor Solis 26 Facelift

Număr anunț
DA22943926
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
MECOMAG H.V. SRL (CUI RO26100062)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.239 RON
Valoare atribuită
57.239 RON
Data publicării
06.05.2019 11:07
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.239 RON

din 57.239 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.