Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SI PIESE DE SCHIMB MOTOCOSITOARE

Număr anunț
DA22943523
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA DE SECAS (PRIMARIA) (CUI 4562060)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,72 RON
Valoare atribuită
277,72 RON
Data publicării
06.05.2019 10:55
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,72 RON

din 277,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.