Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tocator Agrimaster XB SUPER

Număr anunț
DA22939344
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
MECOMAG H.V. SRL (CUI RO26100062)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.506 RON
Valoare atribuită
12.506 RON
Data publicării
06.05.2019 07:05
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.506 RON

din 12.506 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.