Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 17,5% sub estimat

Detergent dezinfectant pt suprafete - SURFANIOS PREMIUM

Număr anunț
DA22929815
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI RO25115790)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.275 RON
Valoare atribuită
3.525 RON 17,5% sub estimat
Data publicării
02.05.2019 13:59
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.525 RON

din 4.275 RON estimat 17,5%

Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.