Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pasta de ras D'amaris

Număr anunț
DA22935754
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
33711810-8 · Creme de ras (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,40 RON
Valoare atribuită
131,40 RON
Data publicării
03.05.2019 11:43
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 07:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,40 RON

din 131,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.