Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Cop Copy Rex A4 80Gr 500 Coli/Top

Număr anunț
DA22950193
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Alba (CUI 20715107)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.675 RON
Valoare atribuită
2.675 RON
Data publicării
06.05.2019 14:29
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.675 RON

din 2.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.