Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alte materiale de constructii diverse
- Număr anunț
- DA22947037
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MICESTI (CUI 29405185)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI RO15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404,26 RON
- Valoare atribuită
- 404,26 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:47
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
404,26 RON
din 404,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro