Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Constatare/depanare defectiune echipament ETD, tip Itemiser 3, seria 23750/2010
- Număr anunț
- DA22945885
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI RO10300854)
- Furnizor / câștigător
- MB TELECOM-LTD SRL (CUI RO6612564)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.308 RON
- Valoare atribuită
- 1.308 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:05
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.308 RON
din 1.308 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro