Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE XEROX A4
- Număr anunț
- DA22942744
- Autoritate contractantă
- Comuna Scutelnici (Primaria) (CUI 4234004)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269 RON
- Valoare atribuită
- 269 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 10:33
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
269 RON
din 269 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro