Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse amenajare teren fotbal

Număr anunț
DA22941945
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
TREI ORI TREI SRL (CUI RO11180462)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,07 RON
Valoare atribuită
747,07 RON
Data publicării
06.05.2019 10:05
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,07 RON

din 747,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.