Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cutie din carton pentru arhivare
- Număr anunț
- DA22898902
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL ADMINISTRATIEI SI INTERNELOR-CASA DE PENSII (CUI 4420490)
- Furnizor / câștigător
- DECY IMPEX SRL (CUI RO3341150)
- Cod CPV
- 31219000-4 · Cutii de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare finală
- 36.000 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 12:45
- Data finalizării
- 06.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.