Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medalii personalizate pentru competitie sportivă C.I.R. 2019

Număr anunț
DA22950652
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.338 RON
Valoare atribuită
13.338 RON
Data publicării
06.05.2019 14:45
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.338 RON

din 13.338 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.