Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmire documentatie tehnico-economica lucrari de sistematizare alei, trotuare, piste, platforme
- Număr anunț
- DA22948792
- Autoritate contractantă
- Liceul teoretic Radu Vladescu (CUI RO29144080)
- Furnizor / câștigător
- EDIFICIA PROCONS SRL (CUI RO26111444)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 13:45
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro